Dell Pro 16 Plus PB16250 | 16 " | FHD+ | Anti-glare | Intel Core Ultra 5 | 236V | 16 GB | LPDDR5x | Solid-state drive capacity 5
- TootjadDell
- Mudel: BTO208_PB16250_EMEA
- Saadavus: 1
-
1 275€
Dell Pro 16 Plus PB16250 | 16 " | FHD+ | Anti-glare | Intel Core Ultra 5 | 236V | 16 GB | LPDDR5x | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Arc Graphics | Windows 11 Pro | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 55 Wh |
| Akuelementide arv | 3 |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 16 " |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Arc Graphics |
| Gross depth (mm) | 494.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross weight | 2.16 kg |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| HD tüüp | FHD+ |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Kaamera | FHD HDR + IR Camera |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Mälu taktsagedus | 8533 MHz |
| Net weight | 1.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 135 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 571.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Pro |
| Producer product name | 16 Plus PB16250 |
| Protsessori mudel | 236V |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 5 |
| Protsessori võimendussagedus | 4.7 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5x |
| SmartCard-pesa | No |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.57 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |






